UBfree kapky redukují siřičitany ve víně. UBfree působí okamžitě a jsou bez chuti a bez zápachu. Klikněte na otázky níže pro více informací o výhodách UBfree.

Jak UBfree funguje?

Patentovaná formule UBfree v podstatě oxiduje víno a účinně neutralizuje volné siřičitany.

Existují rozdíly v úrovních konzervačních látek mezi červenými a bílými víny. Věděli jste, že některé červené víno má o 70% méně konzervačních látek než některé bílé víno? To je důvod, proč UBfree přichází ve dvou jedinečných vzorcích - pro bílé a pro červené víno.

UBfree snižuje volný oxid siřičitý a vázaný oxid siřičitý o různé množství v závislosti na složení vína. UBfree vám tak může pomoci znovu si vychutnat víno, ale uvědomte si, že jednotlivé výsledky se mohou lišit.

UBfree kapky jsou 100% přirozeně organické.

Ovlivní to chuť mého vína?

Během testování výrobku udělili enologové na Novém Zélandu ochutnávkové komentáře. "Je to, jako byste si vzali staré ošumělé víno a udělali ho znovu mladé ... chuť je jasnější, čerstvější ... taniny se zjemnily ... ovocné tóny se staly dominantnějšími."

Každý má své vlastní chuťové preference. Věříme, že v případě "nízkonákladových" vín a vín s větším obsahem siřičitanů, UBfree skutečně zlepšuje chuť tím, že přinese více ovocných a dřevitých aspektů mladých ročníků. Udělá to rychlým stárnutím vína během pár vteřin. Můžete to skutečně připodobnit tomu, jako by vaše víno bylo skladováno ve sklípku!

Jak se UBfree používá?

Přidejte UBfree do svého vína, abyste odstranili volné siřičitany. Použijte lahvičku s kapkami UBfree a kápněte si 5 kapek do své sklenky vína těsně před pitím, abyste neutralizovali siřičitany. Lehce promíchejte a počkejte 30 sekund.

UBfree se dodává v lahvičkách s kapkami zvlášť pro červené a bílé víno. Bílá formule je speciálně určená pro bílé a šumivé víno, protože v nich je převážně obsaženo více siřičitanů. Červená formule je vhodná zejména pro odrůdy červeného vína.

Kde mohu koupit UBfree?

Neustále pracujeme na rozšíření míst, kde můžete UBfree kapky zakoupit.

Aktuální seznam naleznete v sekci "Kde koupím?"

Zaujal Vás náš produkt a chtěli byste ho mít ve svém obchodě? Pro více informací klikněte ZDE: