CO ŘÍKAJÍ O UBFREE ZÁKAZNÍCI?

"Roky nepiji alkohol a pak si jednou dáte sraz s kamarádkou, která nabídne víno ... odmítnete, že káva bude stačit. Tak se mě zeptá, ty nemáš rád víno? Nemám odpovím.. nikdy jsem neměl rád víno, protože to pálení žáhy, kyselost a bolesti hlavy druhý den jsou prostě moc.. Takže víno ani sekt já nepiji. A znáš tyhle kapičky? ukazuje mi malou lahvičku.. Neznám.. tak něco zkusíme.. Nakapala pár kapiček do skleničky, zalila červeným vínem.. a minutku počkej.. Ochutnal jsem a zjištěním bylo, že víno nebylo kyselé (trpké) ale chuťově dobré.. Zkrátím to! Víno piji moc rád, samozřejmě vždy s UBfree kapičkami a ani jednou se mi už neprojevila šílená bolest hlavy či pálení žáhy. Díky! opravdu díky! Dali jste mi možnost si nepřipadat jako exot mezi přáteli, kteří víno milují."
RomanČeská Republika
"Poprvé po 6 ti letech jsem si dala víno a bylo to úžasné, cítila jsem se po tom skvěle a žádné migrény nepřišly. Děkuji UBfree za fantastický produkt."
CarmelNový Zéland
"Měla jsem skleničku vína před večeří a jupí…žádný ucpaný nos nebo bublající břicho, což by se normálně stalo. Úžasné, děkuji vám moc, lidi – můžu si užívat znovu víno!"
LeanneNový Zéland
"Tahle věcička je výborná!!! Můj přítel míval opravdu špatné reakce při pití červeného vína, okamžitá vyrážka na obličeji a krku, křeče v břiše a ošklivé příznaky další den. Minulý týden jsem přinesla UBfree a o víkendu jsme to vyzkoušeli. VŮBEC žádné příznaky!!! Děkuji vám!! Na stotisíckrát!!!"
KarenzaNový Zéland
"Nejenom že se cítím lépe když užívám UBfree, ale také si více užívám společenské příležitosti. Skvělý produkt!"
NatashaNový Zéland