Čím dál více lidem nedělá pití vína dobře. Čím je to způsobeno?

Je až neuvěřitelné, kolik lidí má nějaké obtíže při pití vína, ať už červeného nebo bílého.
Nikdy jsem netušila, že může existovat něco jako alergie na víno. Ano, občas jsem slýchávala, že si někdo víno nedá, protože mu nedělá dobře, ale po příčinách jsem nikdy nepátrala.

Od té doby, co jsem objevila kapky UBfree, tak si toho ale všímám čím dál častěji. A co je nejhorší, lidé obvykle vůbec netuší, čím by to mohlo být. A ani to nijak neřeší. Nevědí totiž, že na jejich problém existuje řešení. A my jsme přišly s myšlenkou všem těmto lidem pomoci. Přeci jenom i Česká republika patří  k vyhlášeným vinařským oblastem, spoustu vín se k nám dováží ze zahraničí a Češi mají víno rádi.

Čím je tedy tato „alergie“ způsobena? Předně nutno říci, že se nejedná úplně o alergii, ale spíše o intoleranci na siřičitany. A to nám napovídá, co nám vlastně v tom víně vadí. Není to víno jako takové, ale siřičitany, které se do něho přidávají. Více o siřičitanech se můžete dočíst ZDE.

Siřičitany se při výrobě vína vyskytují přirozeně, problém však nastává v momentě, kdy je musí vinaři ještě navíc přidat do vín, a to z důvodu konzervace. Bez toho by se víno brzy zkazilo. Větší množství siřičitanů ale některým lidem nedělá dobře.

Reakce se různí, již jsem se setkala s příznaky jako je kýchání, ucpaný nos, smrkání, zrudnutí, návaly horka, bolest hlavy, pálení žáhy nebo průjmy.

Může to být také nepříjemné při různých společenských událostech, kdy je slušnost si alespoň připít sklenkou vína nebo sektu. Někomu totiž stačí jedno napití a hned se to na něm projeví. Například se mu hned objeví červené fleky v dekoltu a na obličeji, což jistě dámám ve společenských šatech není příjemné.

Kapky UBfree fungují okamžitě, stačí přidat 5 kapek do sklenky s vínem a je po problémech. Jednoduché, rychlé, geniální, a vyzkoušené. Můžete je mít vždy při sobě a vyvarovat se tak stresu z možných příznaků po napití vína. Vínu navíc zmizí někdy nepříjemný štiplavý „ocásek“, který je způsoben právě nadměrným množstvím siřičitanů.

Zaujal vás produkt UBfree? Chtěli byste ho vyzkoušet? Nebo byste ho chtěli mít ve vašem obchodě a rozšiřovat tak počet míst, kde můžeme pomoci lidem? Neváhejte nám napsat 🙂 

UBfree kapky
UBfree kapky snižují množství siřičitanů ve víně a pomáhají vám tak užít si víno v pohodě a bez nepříjemných příznaků.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů